Güzeli güzel yapan edeptir, edep medyadiayı sevmeye sebeptir.
Sosyal Bağlantılar
Son Güncellemeler
 • İnsanların ahlaki ve vicdani değerlere aykırı davranması insanın doğasına aykırıdır. Uyarı çabaları karşısında hemen ideolojik savunmaya başvurmak kaba bir davranıştır. Bu durum toplumda sağlıklı iletişim ve empati eksikliğini göstermektedir. İnsanların birbirleriyle etkileşiminde ahlaki çerçeve ve vicdani sorumluluklar önemli bir rol oynamaktadır.

  Ancak uyarı çabalarına verilen ideolojik tepkiler iletişim eksikliğine işaret ediyor ve tartışmalı konuların sağlıklı bir şekilde ele alınmasını engelliyor. Toplumsal değerlere saygı, açık iletişim ve empati bu gibi durumların aşılmasında önemli unsurlardır.
  İnsanların ahlaki ve vicdani değerlere aykırı davranması insanın doğasına aykırıdır. Uyarı çabaları karşısında hemen ideolojik savunmaya başvurmak kaba bir davranıştır. Bu durum toplumda sağlıklı iletişim ve empati eksikliğini göstermektedir. İnsanların birbirleriyle etkileşiminde ahlaki çerçeve ve vicdani sorumluluklar önemli bir rol oynamaktadır. Ancak uyarı çabalarına verilen ideolojik tepkiler iletişim eksikliğine işaret ediyor ve tartışmalı konuların sağlıklı bir şekilde ele alınmasını engelliyor. Toplumsal değerlere saygı, açık iletişim ve empati bu gibi durumların aşılmasında önemli unsurlardır.
  0 Yorumlar 0 Paylaşım
 • Ortam tam istediğim gibi, sade, planlı ve gereksiz detaylardan arındırılmış diyebilirim. Katkıda bulunanlara teşekkür ediyorum. Tebrikler...
  Ortam tam istediğim gibi, sade, planlı ve gereksiz detaylardan arındırılmış diyebilirim. Katkıda bulunanlara teşekkür ediyorum. Tebrikler...
  0 Yorumlar 0 Paylaşım
 • Yarının her zaman güzel olacağı söylenir. Ama bugün dünün yarınları değil mi?
  Yarının her zaman güzel olacağı söylenir. Ama bugün dünün yarınları değil mi?
  0 Yorumlar 0 Paylaşım
 • Sevmek hesap meselesi değil, güvenme ve ait olma meselesidir. Hepsi daha önceydi.
  Sevmek hesap meselesi değil, güvenme ve ait olma meselesidir. Hepsi daha önceydi.
  0 Yorumlar 0 Paylaşım
Daha Hikayeler