Şehir gürültüsünden uzak ve sakin bir dinlenme yeri aradığınızda Topçam plajı piknik alanını tercih edebilirsiniz. Yapılan yatırımlar ile Topçam Günübirlik Piknik Alanı, halkın daha düzenli güvenilir, temiz ve huzurlu bir ortamda piknik yapması ve denize girmesi için kullanışlı bir duruma getirildi.

Web Site: https://www.turizmdex.com/
Şehir gürültüsünden uzak ve sakin bir dinlenme yeri aradığınızda Topçam plajı piknik alanını tercih edebilirsiniz. Yapılan yatırımlar ile Topçam Günübirlik Piknik Alanı, halkın daha düzenli güvenilir, temiz ve huzurlu bir ortamda piknik yapması ve denize girmesi için kullanışlı bir duruma getirildi. Web Site: https://www.turizmdex.com/
1
0 Yorum 0 Paylaşım
Sponsor


Media d.i.a size iş ağı sağlar. Kaydolun ve sosyal medya ağına ücretsiz katılın. İşe özel bir sayfa veya grup oluşturun. 5651 sayılı Kanun'un 8. maddesi ve TCK'nın 125. maddesi uyarınca tüm üyeler sitede yapacakları görsel, işitsel ve her türlü yayınlardan kendileri sorumludur. Web sitesi ile ilgili hukuki inceleme için tarafımızla iletişime geçilmekte, en geç 5 (beş) gün içerisinde kanun veya mevzuata uygun olarak incelenmekte ve gerçek tahminlere dayalı olarak cevap verilmektedir.