Günümüzde, medya odaklı bir dünyada yaşıyoruz. Bugün, her kuruluş işlerini tanıtmak için dijital medyayı kullanıyor. Müşteriler için bu durumda turistler, yerlere gider ve daha fazla konuşulan yerler için tatil planları yapar.

Bu yüzden, reklamcılığın pazarlamadaki önemini gösteren sadece genel bir örnek; mesela 1970'lerde adidas spor ayakkabıları reklam maliyetini düşürdü. Müşteri dönüşündeki birden bire düşüşü fark ettiler, marka bununda üstesinden geldi.

Web Site: https://www.turizmdex.com/
Günümüzde, medya odaklı bir dünyada yaşıyoruz. Bugün, her kuruluş işlerini tanıtmak için dijital medyayı kullanıyor. Müşteriler için bu durumda turistler, yerlere gider ve daha fazla konuşulan yerler için tatil planları yapar. Bu yüzden, reklamcılığın pazarlamadaki önemini gösteren sadece genel bir örnek; mesela 1970'lerde adidas spor ayakkabıları reklam maliyetini düşürdü. Müşteri dönüşündeki birden bire düşüşü fark ettiler, marka bununda üstesinden geldi. Web Site: https://www.turizmdex.com/
0 Yorum 0 Paylaşım
Sponsor
Türkiye'nin yeni sosyal medya ağı, medyadia size zaman kazandırır. İş gelişimi için uzman desteği alın ve rakiplere fark atın.