Günümüzde medya odaklı bir dünyada yaşıyoruz. Bugün her kuruluş işini tanıtmak için dijital medya kullanıyor. Müşteri ise, farklı yere gider ve daha fazla konuşulan yer için tatil planı yapar.

Bu yüzden, reklamcılığın pazarlamadaki önemini gösteren sadece genel bir örnek; mesela 1970'lerde adidas spor ayakkabıları reklam maliyetini düşürdü. Müşteri dönüşündeki birden bire düşüşü fark ettiler. Marka bununda üstesinden geldi.

Web Site: https://www.turizmdex.com/
Günümüzde medya odaklı bir dünyada yaşıyoruz. Bugün her kuruluş işini tanıtmak için dijital medya kullanıyor. Müşteri ise, farklı yere gider ve daha fazla konuşulan yer için tatil planı yapar. Bu yüzden, reklamcılığın pazarlamadaki önemini gösteren sadece genel bir örnek; mesela 1970'lerde adidas spor ayakkabıları reklam maliyetini düşürdü. Müşteri dönüşündeki birden bire düşüşü fark ettiler. Marka bununda üstesinden geldi. Web Site: https://www.turizmdex.com/
0 Yorum 0 Paylaşım
Sponsor


Media d.i.a size iş ağı sağlar. Kaydolun ve sosyal medya ağına ücretsiz katılın. İşe özel bir sayfa veya grup oluşturun. 5651 sayılı Kanun'un 8. maddesi ve TCK'nın 125. maddesi uyarınca tüm üyeler sitede yapacakları görsel, işitsel ve her türlü yayınlardan kendileri sorumludur. Web sitesi ile ilgili hukuki inceleme için tarafımızla iletişime geçilmekte, en geç 5 (beş) gün içerisinde kanun veya mevzuata uygun olarak incelenmekte ve gerçek tahminlere dayalı olarak cevap verilmektedir.