Çevrim içi pazarlama, doğrudan pazarlama, seo, püf noktası ve ipuçu ile tahminde bulunmanın karmaşık bir karışımı haline geldi. Sürekli hareket eden bir hedeftir. Çoğunluk ile stratejiye değil taktiklere odaklanır. Çünkü, taktik ölçmek kolaydır.

Öte yandan çevrim içi pazarlama hedef kitleye hizmet edecek bir çalışma elektronik biçimde ulaştığında olan şeydir. Çevrim içi pazarlama yalnızca, bir fare ve klavye yardımı ile bir şey yaparak bir işi daha iyi hale getirme eylemidir.

Yanlış olana odaklanmamaya dikkat edin. Her ikisine de ihtiyacınız var. Ancak, biri diğerini yönetiyor.

#Pazarlama #Online

Web Site: https://www.medyadia.net/pazarlama
Çevrim içi pazarlama, doğrudan pazarlama, seo, püf noktası ve ipuçu ile tahminde bulunmanın karmaşık bir karışımı haline geldi. Sürekli hareket eden bir hedeftir. Çoğunluk ile stratejiye değil taktiklere odaklanır. Çünkü, taktik ölçmek kolaydır. Öte yandan çevrim içi pazarlama hedef kitleye hizmet edecek bir çalışma elektronik biçimde ulaştığında olan şeydir. Çevrim içi pazarlama yalnızca, bir fare ve klavye yardımı ile bir şey yaparak bir işi daha iyi hale getirme eylemidir. Yanlış olana odaklanmamaya dikkat edin. Her ikisine de ihtiyacınız var. Ancak, biri diğerini yönetiyor. #Pazarlama #Online Web Site: https://www.medyadia.net/pazarlama
0 Yorum 0 Paylaşım
Sponsor


Media d.i.a size iş ağı sağlar. Kaydolun ve sosyal medya ağına ücretsiz katılın. İşe özel bir sayfa veya grup oluşturun. 5651 sayılı Kanun'un 8. maddesi ve TCK'nın 125. maddesi uyarınca tüm üyeler sitede yapacakları görsel, işitsel ve her türlü yayınlardan kendileri sorumludur. Web sitesi ile ilgili hukuki inceleme için tarafımızla iletişime geçilmekte, en geç 5 (beş) gün içerisinde kanun veya mevzuata uygun olarak incelenmekte ve gerçek tahminlere dayalı olarak cevap verilmektedir.