KOBİ'ler için dijital pazarlamanın önemi nedir?
Bireysel ve kurumsal dijital pazarlama eğitimlerinde ortak temaların aksine, çelişkili örnekler ve tek yönlü sunum; Katılımcı, pratik ve özellikle işletme sorunlarına örnekler verilerek etkili dijital pazarlama teknikleri öğrenilmelidir.
KOBİ'ler için dijital pazarlamanın önemi nedir? Bireysel ve kurumsal dijital pazarlama eğitimlerinde ortak temaların aksine, çelişkili örnekler ve tek yönlü sunum; Katılımcı, pratik ve özellikle işletme sorunlarına örnekler verilerek etkili dijital pazarlama teknikleri öğrenilmelidir.
0 Yorum 0 Paylaşım
Sponsor


Media d.i.a size iş ağı sağlar. Kaydolun ve sosyal medya ağına ücretsiz katılın. İşe özel bir sayfa veya grup oluşturun. 5651 sayılı Kanun'un 8. maddesi ve TCK'nın 125. maddesi uyarınca tüm üyeler sitede yapacakları görsel, işitsel ve her türlü yayınlardan kendileri sorumludur. Web sitesi ile ilgili hukuki inceleme için tarafımızla iletişime geçilmekte, en geç 5 (beş) gün içerisinde kanun veya mevzuata uygun olarak incelenmekte ve gerçek tahminlere dayalı olarak cevap verilmektedir.