• 19 kişi beğendi
 • Diğer
Son Güncellemeler
 • En fazla verim alınabilecek ve ücretsiz işletme kaydı oluşturabileceğiniz firma rehberi siteleri tavsiye edilecektir. Unutmayın, işletmenizin amacına göre çalışmalar yapmak her zaman kazandırır.
  En fazla verim alınabilecek ve ücretsiz işletme kaydı oluşturabileceğiniz firma rehberi siteleri tavsiye edilecektir. Unutmayın, işletmenizin amacına göre çalışmalar yapmak her zaman kazandırır.
  1
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Sadece bir süre önce keşfettiğiniz bir şeyi tekrar ettiğinizde yol bulma primi kazanmanız mümkündür, ancak bunu sürdürmesi zordur. Ve ilginç probleminizi hızlı ve ucuza çözecek birini bulmanız mümkündür, ancak bu pek olası değildir. Ne aldığımız (ve sattığımız) konusunda gerçekten net olmak, ilginç bir sorunu çözmek için burada olup olmadığınız konusunda ciddileşmenin kapısını açar.
  Sadece bir süre önce keşfettiğiniz bir şeyi tekrar ettiğinizde yol bulma primi kazanmanız mümkündür, ancak bunu sürdürmesi zordur. Ve ilginç probleminizi hızlı ve ucuza çözecek birini bulmanız mümkündür, ancak bu pek olası değildir. Ne aldığımız (ve sattığımız) konusunda gerçekten net olmak, ilginç bir sorunu çözmek için burada olup olmadığınız konusunda ciddileşmenin kapısını açar.
  2
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Bir kitap yazmak en fazla birkaç gün sürer. Ne yazacağınızı bulmak yıllar alabilir. Ya daha önce yapılmış bir şeyi yapmak için zamanımızı kullanarak değer katıyoruz… ya da yeni bir şey yapmanın bir yolunu bularak ya da daha iyi bir yol yaratarak katkıda bulunuyoruz.
  Bir kitap yazmak en fazla birkaç gün sürer. Ne yazacağınızı bulmak yıllar alabilir. Ya daha önce yapılmış bir şeyi yapmak için zamanımızı kullanarak değer katıyoruz… ya da yeni bir şey yapmanın bir yolunu bularak ya da daha iyi bir yol yaratarak katkıda bulunuyoruz.
  2
  0 Yorum 0 Paylaşım
Daha Hikayeler