İş dünyası açısından firma rehberi önemlidir. Firma rehberi, ürün satışı yapan veya sıra dışı hizmet sunan firmaları tanıtır.
Bilgi
 • Whatsapp
  0 850 304 4 033
Son Güncellemeler
 • Burada en fazla verim alınarak işletme reklamı yapan birçok firma rehberi tavsiye edilecektir. Unutmayın. Bir işletmenin amacına göre çalışma yapmak size zaman kazandırır.
  Burada en fazla verim alınarak işletme reklamı yapan birçok firma rehberi tavsiye edilecektir. Unutmayın. Bir işletmenin amacına göre çalışma yapmak size zaman kazandırır.
  1
  0 Yorum 1 Paylaşım
 • Sadece bir süre önce keşfettiğiniz bir şeyi tekrar ettiğinizde yol bulma primi kazanmanız mümkündür. Ancak, bunu sürdürmesi zordur. Ve ilginç bir problemi hızlı ve ucuza çözecek birini bulmanız mümkündür ancak, bu pek olası değildir.

  Ne aldığımız (ve sattığımız) konusunda gerçekten net olmak ve ilginç bir sorunu çözmek için burada olup olmadığınız konusunda ciddileşmenin kapısını açar.
  Sadece bir süre önce keşfettiğiniz bir şeyi tekrar ettiğinizde yol bulma primi kazanmanız mümkündür. Ancak, bunu sürdürmesi zordur. Ve ilginç bir problemi hızlı ve ucuza çözecek birini bulmanız mümkündür ancak, bu pek olası değildir. Ne aldığımız (ve sattığımız) konusunda gerçekten net olmak ve ilginç bir sorunu çözmek için burada olup olmadığınız konusunda ciddileşmenin kapısını açar.
  2
  0 Yorum 0 Paylaşım
 • Bir kitap yazmak en fazla birkaç gün sürer. Ne yazacağınızı bulmak yıllar alabilir. Ya daha önce yapılmış bir şeyi yapmak için zamanımızı kullanarak değer katıyoruz.

  Yeni bir şey yapmanın bir yolunu bularak ya da daha iyi bir yol açarak katkıda bulunuyoruz.
  Bir kitap yazmak en fazla birkaç gün sürer. Ne yazacağınızı bulmak yıllar alabilir. Ya daha önce yapılmış bir şeyi yapmak için zamanımızı kullanarak değer katıyoruz. Yeni bir şey yapmanın bir yolunu bularak ya da daha iyi bir yol açarak katkıda bulunuyoruz.
  2
  0 Yorum 0 Paylaşım
Daha Hikayeler
Sponsor
5651 Sayılı Kânunun 8. Madde ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre tüm üyeler web siteye eklediği yazılı, görsel, işitsel ve her türlü yayından kendi sorumludur. Siteye yapılacak hukuksal bir şikayet için bize ulaşıldıktan en geç 5 (beş) iş günü içinde kânun ve yönetmeliğe göre incelenir ve hukuk danışmanı tarafından dönüş yapılır.