İşçi ve işveren hakkında yaşanan sorunların, cevaplarını takip edin.

Çalışma hayatında yaşanan, önemli konular nelerdir? Örneğin, işverenim sigortamı ne zaman başlatmalıdır? Bir işyerinde, işçi olarak çalışmaya başlayacaksanız, sigortalı işe girişinizin, en geç siz işe başlamadan bir gün önce yapılması gereklidir.
İşçi ve işveren hakkında yaşanan sorunların, cevaplarını takip edin. Çalışma hayatında yaşanan, önemli konular nelerdir? Örneğin, işverenim sigortamı ne zaman başlatmalıdır? Bir işyerinde, işçi olarak çalışmaya başlayacaksanız, sigortalı işe girişinizin, en geç siz işe başlamadan bir gün önce yapılması gereklidir.
WWW.KOBIAJANDA.COM
Çalışma Hayatındaki Önemli Konular
Bir işletmede, işçi olarak çalışmaya başlayacaksanız, sigortalı işe girişinizin işe başlamadan, bir gün önce yapılması gerekir
1
0 Yorum 0 Paylaşım
Sponsor
5651 Sayılı Kânunun 8. Madde ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre tüm üyeler web siteye eklediği yazılı, görsel, işitsel ve her türlü yayından kendi sorumludur. Siteye yapılacak hukuksal bir şikayet için bize ulaşıldıktan en geç 5 (beş) iş günü içinde kânun ve yönetmeliğe göre incelenir ve hukuk danışmanı tarafından dönüş yapılır.