Günümüzün zorlu, rekabet koşulları karşısında önemli bir yere sahip olan pazar kavramı hakkında bilgilere değineceğiz. Pazar, bir mal ya da hizmet satın alan; ya da satın almak için ikna edilme ihtimali bulunan bütün işletme ve kişilerdir. Bir işletmenin pazarı, fertlerden veya diğer işletmelerden meydana gelir. Bu nedenle, müşteri olarak ifade edilen fert işletmelere mal satabilmek için bunların bütün özelliklerini çok iyi bilmek açısından tanımak gerekir.

#Pazarlama

https://www.medyadia.net/pazarlama-kavrami
Günümüzün zorlu, rekabet koşulları karşısında önemli bir yere sahip olan pazar kavramı hakkında bilgilere değineceğiz. Pazar, bir mal ya da hizmet satın alan; ya da satın almak için ikna edilme ihtimali bulunan bütün işletme ve kişilerdir. Bir işletmenin pazarı, fertlerden veya diğer işletmelerden meydana gelir. Bu nedenle, müşteri olarak ifade edilen fert işletmelere mal satabilmek için bunların bütün özelliklerini çok iyi bilmek açısından tanımak gerekir. #Pazarlama https://www.medyadia.net/pazarlama-kavrami
WWW.MEDYADIA.NET
Pazarlama Kavramı Türleri ve Pazarlama Stratejisi Nelerdir?
İş dünyasında ve zorlu rekabet koşulları karşısında önemli bir yere sahip olan pazar kavramı hakkında bilgilere değineceğiz.
2
0 Yorum 1 Paylaşım