Web site dizin reklamı yayınlayan reklam dizini insanlara hizmet ve ürünlerini tanıtma imkânları sağlar. Aradığını kolay bulmak açısından onları kullanan tüketici için önemlidir.

Kısacası, belirli bir dizinde görünen reklamdır.

Web site dizin reklamı ile popüler bir örneği; çevrim içi sarı sayfalara reklam veren şirketlere bakıldığında görülebilir. Sarı sayfalar, birçok servis sağlayıcıyı aramak kolay bir format sağlamak için dizininde belirli bölüm oluşturur.

https://reklamdio.blogspot.com/2020/12/web-site-dizin-reklami-nasil-yapilir.html
Web site dizin reklamı yayınlayan reklam dizini insanlara hizmet ve ürünlerini tanıtma imkânları sağlar. Aradığını kolay bulmak açısından onları kullanan tüketici için önemlidir. Kısacası, belirli bir dizinde görünen reklamdır. Web site dizin reklamı ile popüler bir örneği; çevrim içi sarı sayfalara reklam veren şirketlere bakıldığında görülebilir. Sarı sayfalar, birçok servis sağlayıcıyı aramak kolay bir format sağlamak için dizininde belirli bölüm oluşturur. https://reklamdio.blogspot.com/2020/12/web-site-dizin-reklami-nasil-yapilir.html
REKLAMDIO.BLOGSPOT.COM
Web Site Dizin Reklamı Nasıl Yapılır?
Web site dizin reklamı nasıl yapılır kısacası belirli bir dizinde görünen reklamdır firmanın tanıtımı ürün ve hizmetleri için oluşur
0 Yorum 0 Paylaşım
Sponsor


Media d.i.a size iş ağı sağlar. Kaydolun ve sosyal medya ağına ücretsiz katılın. İşe özel bir sayfa veya grup oluşturun. 5651 sayılı Kanun'un 8. maddesi ve TCK'nın 125. maddesi uyarınca tüm üyeler sitede yapacakları görsel, işitsel ve her türlü yayınlardan kendileri sorumludur. Web sitesi ile ilgili hukuki inceleme için tarafımızla iletişime geçilmekte, en geç 5 (beş) gün içerisinde kanun veya mevzuata uygun olarak incelenmekte ve gerçek tahminlere dayalı olarak cevap verilmektedir.